+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

aktualności i wydarzenia


2017-12-20

Finał akcji Świąteczna Paczka dla schroniaczka


Finał akcji Świąteczna Paczka dla schroniaczkaFinał akcji Świąteczna Paczka dla schroniaczkaFinał akcji Świąteczna Paczka dla schroniaczka
Jak już pisaliśmy, nasza lecznica uczestniczyła w akcji "Świąteczna Paczka dla schroniaczka" jako punkt zbierania paczek. Musimy przyznać, że efekty naszej zbiórki przerosły nasze najśmielsze oczekiwania - ilość prezentów jest naprawdę imponująca! Wszystkim Mikołajom w imieniu ... więcej»

2017-12-01

Świąteczna Paczka dla schroniaczka


Świąteczna Paczka dla schroniaczkaŚwiąteczna Paczka dla schroniaczkaŚwiąteczna Paczka dla schroniaczka
Nasza lecznica dołączyła do wspaniałej akcji jaką jest "Świąteczna Paczka dla schroniaczka". To druga edycja tej akcji, organizowanej przez Schronisko Azorki we współpracy z przytuliskiem w Witnicy oraz Otoz Animals w Gorzowie Wlkp. Podopieczni piszą listy do Mikołaja, a każdy potencj... więcej»

2017-11-18

Dlaczego koty syczą?


Dlaczego koty syczą?Dlaczego koty syczą?Dlaczego koty syczą?
Koty to zwierzęta znane ze swojego niejednokrotnie drapieżnego charakteru - nawet te udomowione lubią pokazać że nie pozwolą sobą pomiatać. Jednym z odruchów takiego kociego buntu jest syk - odgłos, który kot wydaje, wyginając też przy okazji ciało i kładąc uszy na boki. Jakkolwiek w... więcej»

« poprzednie  1 2 3 4 5 6 7 8 9 następne »