+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

Aleksandra Grześkowiak

Aleksandra Grześkowiak Aleksandra Grześkowiak Aleksandra Grześkowiak
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od kwietnia 2021 roku na stanowisku administracyjno -biurowym. W pracy dba o profesjonalną obsługę klienta oraz sprawuje pieczę nad kadrami. W 2018 roku uzyskała tytuł Technika Logistyka w Technikum nr.5 w Gorzowie Wlkp. W 2020 roku uzyskała tytuł Technika Administracji w Centrum Nauki i Biznesu Żak. Prywatnie interesuje się tańcem i jazdą na rolkach. Miłośniczka zwierząt i wszelkich słodkości. ... więcej»

Angelika Pietraniec

Pracownik administracyjno-biurowy

Angelika PietraniecAngelika PietraniecAngelika Pietraniec
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Pani Angelika zajmuje się zamawianiem i sprzedażą karm i akcesoriów zoologicznych. Zawsze chętnie doradzi w sprawie zdrowego żywienia i opieki nad pupilem. Interesuje się behawiorystyką zwierząt i jest miłośniczką amerykańskich samochodów, i psów typu TTB. Jest właścicielką kilku sympatycznych czworonogów, a także prowadzi dom tymczasowy dla bezdomnych zwierzaków. Wspiera grupę The walking dog.... więcej»

Marta Garwacka

Pracownik administracyjno-biurowy

Marta GarwackaMarta GarwackaMarta Garwacka
Pani Marta to osoba, która tworzy zgrany zespół Centrum Zdrowia Małych Zwierząt. Zawsze zwarta i gotowa do działania, otwarta na ludzi i szczególnie wrażliwa na los zwierząt. W pracy dba o zamówienie leków, a także zaopatrzenie sklepiku. Z chęcią doradzi w sprawach zdrowej diety i suplementów dla pupili. Prywatnie mama dwójki dzieci i właścicielka suczki o imieniu Mayla. Relaksuje się przy dobrej książce. Lubi aktywnie spędzać wolny czas, a także dobre kino i polsk... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5