+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

Joanna Wasilewska

Pracownik administracyjno -biurowy

Joanna WasilewskaJoanna WasilewskaJoanna Wasilewska
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od sierpnia 2021 roku na stanowisku administracyjno -biurowym. W pracy dba o profesjonalną obsługę klienta. W 2010 roku ukończyła Liceum Ogólnokształcące nr 8 w Gorzowie Wlkp. o profilu Administracyjno- Biurowym. W 2013 roku uzyskała certyfikat ,,Techniki Obsługi Klienta” . Prywatnie fanka filmów komediowych, wycieczek oraz manikiurzystka -samouk. Uwielbia spędzać czas w gronie znajomych. Miłośniczka psów rasy Jack Russell Terrie... więcej»

Aleksandra Grześkowiak

Pracownik administracyjno -biurowy

Aleksandra Grześkowiak Aleksandra Grześkowiak Aleksandra Grześkowiak
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od kwietnia 2021 roku na stanowisku administracyjno -biurowym. W pracy dba o profesjonalną obsługę klienta oraz sprawuje pieczę nad kadrami. W 2018 roku uzyskała tytuł Technika Logistyka w Technikum nr.5 w Gorzowie Wlkp. W 2020 roku uzyskała tytuł Technika Administracji w Centrum Nauki i Biznesu Żak. Prywatnie interesuje się tańcem i jazdą na rolkach. Miłośniczka zwierząt i wszelkich słodkości. ... więcej»

Angelika Pietraniec

Pracownik administracyjno-biurowy

Angelika PietraniecAngelika PietraniecAngelika Pietraniec
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Pani Angelika zajmuje się zamawianiem i sprzedażą karm i akcesoriów zoologicznych. Zawsze chętnie doradzi w sprawie zdrowego żywienia i opieki nad pupilem. Interesuje się behawiorystyką zwierząt i jest miłośniczką amerykańskich samochodów, i psów typu TTB. Jest właścicielką kilku sympatycznych czworonogów, a także prowadzi dom tymczasowy dla bezdomnych zwierzaków. Wspiera grupę The walking dog.... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5