+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

Natalia Chruścińska

Asystent lekarza weterynarii

Natalia ChruścińskaNatalia ChruścińskaNatalia Chruścińska
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od 2014 na stanowisku asystenta lekarza weterynarii. W pracy zajmuje się badaniami laboratoryjnymi, sprawnie zarządza naszym laboratorium. Nieoceniona pomoc w codziennej pracy lecznicy. Prywatnie właścicielka uroczego psa Maxi, lubi dobrą książkę i egzotyczne podróże.... więcej»

Małgorzata Stefaniak

Pracownik administracyjno -biurowy

Małgorzata StefaniakMałgorzata StefaniakMałgorzata Stefaniak
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od grudnia 2021 roku na stanowisku administracyjno -biurowym. W pracy dba o profesjonalną obsługę klienta oraz sprawuje pieczę nad kadrami. W 2004 roku uzyskała tytuł Nauczyciela Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wlkp. W 2000 roku uzyskała tytuł Technika Informatyka w Policealnym Studium Informatycznym w Gorzowie Wlkp. Prywatnie interesuje się żeglarstwem i kajakarstwem. Wykwalifikowany Sternik Jachtowy i Młodszy ratownik WOPR. Właśc... więcej»

Anna Mutl

Pracownik administracyjno -biurowy

Anna MutlAnna MutlAnna Mutl
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od października 2021 roku na stanowisku administracjno-biurowym. W pracy dba aby każdy klient wychodził z uśmiechem na ustach;) Prywatnie uwielbia spacery i eksperymenty kulinarne. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury. Właścicielka 4 psów ( na ten moment).Przyszłościowo myśli o założeniu własnej farm pełnej kóz i koni. ... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 następne »