+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

Rafał Panek

Technik weterynarii

Rafał PanekRafał PanekRafał Panek
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od lutego 2020 roku na stanowisku technika weterynarii. Tytuł zawodowy uzyskał w 2018 roku w Zespole Szkół Ogrodniczych w Gorzowie Wlkp. W pracy odpowiedzialny jest za laboratorium. Prywatnie interesuje się grami komputerowymi, żeglarstwem oraz dobrym kinem. Właściciel suczki - Zuzy.... więcej»

Natalia Chruścińska

Asystent lekarza weterynarii

Natalia ChruścińskaNatalia ChruścińskaNatalia Chruścińska
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od 2014 na stanowisku asystenta lekarza weterynarii. W pracy zajmuje się badaniami laboratoryjnymi, sprawnie zarządza naszym laboratorium. Nieoceniona pomoc w codziennej pracy lecznicy. Prywatnie właścicielka uroczego psa Maxi, lubi dobrą książkę i egzotyczne podróże.... więcej»

Anna Mutl

Pracownik administracyjno -biurowy

Anna MutlAnna MutlAnna Mutl
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od października 2021 roku na stanowisku administracjno-biurowym. W pracy dba aby każdy klient wychodził z uśmiechem na ustach;) Prywatnie uwielbia spacery i eksperymenty kulinarne. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury. Właścicielka 4 psów ( na ten moment).Przyszłościowo myśli o założeniu własnej farm pełnej kóz i koni. ... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 następne »