+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

Paweł Niczyj

Lekarz weterynarii

Paweł NiczyjPaweł NiczyjPaweł Niczyj
Dyplom lekarza weterynarii uzyskał w 2014 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie Zawodowo interesuje się chorobami wewnętrznymi, histopatologią a w przyszłości chciałby poświęcić się onkologii weterynaryjnej. Prywatnie aktywnie zajmuje się pszczelarstwem lubi piłkę ręczną. ... więcej»

Kamila Sierżysko

Technik weterynarii/Inżynier zootechniki

Kamila SierżyskoKamila SierżyskoKamila Sierżysko
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od 2013 roku na stanowisku technika weterynarii. W 2016 roku uzyskała dyplom inżyniera na wydziale Zotechniki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. W pracy dba o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów pozostających w szpitalu, często asystę przy zabiegach operacyjnych, trzyma pieczę nad apteka wewnętrzną. Prywatnie interesuje się krawiectwem i rolnictwem, właścicielka 3 kotów i psa.... więcej»

Natalia Chruścińska

Asystent lekarza weterynarii

Natalia ChruścińskaNatalia ChruścińskaNatalia Chruścińska
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od 2014 na stanowisku asystenta lekarza weterynarii. W pracy zajmuje się badaniami laboratoryjnymi, sprawnie zarządza naszym laboratorium. Nieoceniona pomoc w codziennej pracy lecznicy. Prywatnie właścicielka uroczego psa Maxi, lubi dobrą książkę i egzotyczne podróże.... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 następne »