+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

Paweł Niczyj

Lekarz weterynarii

Paweł NiczyjPaweł NiczyjPaweł Niczyj
Dyplom lekarza weterynarii uzyskał w 2014 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie Zawodowo interesuje się chorobami wewnętrznymi, histopatologią a w przyszłości chciałby poświęcić się onkologii weterynaryjnej. Prywatnie aktywnie zajmuje się pszczelarstwem lubi piłkę ręczną. ... więcej»

Kamila Sierżysko

Technik weterynarii

Kamila SierżyskoKamila SierżyskoKamila Sierżysko
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od 2013 roku na stanowisku technika weterynarii. W pracy dba o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów pozostających w szpitalu, często asystę przy zabiegach operacyjnych, trzyma pieczę nad apteka wewnętrzną. Obecnie studentka IV go roku wydziału Zotechniki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Prywatnie interesuje się hodowlą kóz, właścicielka 4 kotów i psa.... więcej»

Natalia Chmiel

Asystent lekarza weterynarii

Natalia ChmielNatalia ChmielNatalia Chmiel
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od 2014 na stanowisku asystenta lekarza weterynarii. W pracy zajmuje się badaniami laboratoryjnymi, sprawnie zarządza naszym laboratorium. Nieoceniona pomoc w codziennej pracy lecznicy. Prywatnie właścicielka uroczego psa Maxi, lubi dobrą książkę i egzotyczne podróże.... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5 następne »