+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

Paweł Niczyj

Lekarz weterynarii

Paweł NiczyjPaweł NiczyjPaweł Niczyj
Dyplom lekarza weterynarii uzyskał w 2014 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Zawodowo interesuje się chorobami wewnętrznymi, histopatologią, a w przyszłości chciałby poświęcić się onkologii weterynaryjnej. Prywatnie aktywnie zajmuje się pszczelarstwem, lubi piłkę ręczną. ... więcej»

Ewelina Ludwicka

Lekarz weterynarii

Ewelina LudwickaEwelina LudwickaEwelina Ludwicka
Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w 2018 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Staż 6 tyg. w Wiedniu w Klinice Breitensee. Na przełomie 2016/2017 roczny Erasmus w Monachium. W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt od kwietnia 2020 roku. Zawodowo interesuje się chirurgią miękką i interną. W przyszłości chce zajmować się ortopedią. Prywatnie interesuje się tańcem, grą w squasha oraz botaniką. Fanka muzyki metalowej oraz smakoszka pikantnych potraw. Wła... więcej»

Joanna Chojecka

Lekarz weterynarii

Joanna ChojeckaJoanna ChojeckaJoanna Chojecka
Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w lutym 2021 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt od marca 2021. Zawodowo interesuje się interną. W przyszłości chce uzyskać tytuł specjalisty ds. chorób psów i kotów. Prywatnie interesuje się przyrodą , podcastami kryminalnymi , wierny kibic skoków narciarskich .Fanka jazdy rowerowej i pieczenia ciast. Miłośniczka zwierząt od najmłodszych lat. Właścicielka 2 psów i 6 kotów.... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5 następne »