+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

Klaudia Grabowska

Lekarz weterynarii

Klaudia GrabowskaKlaudia GrabowskaKlaudia Grabowska
Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w 2017 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Zawodowo od 4 lat praktykujący internista. Przyszłościowo chciałaby zając się stomatologią i chirurgią . Prywatnie zajmuje się tańcem latynoamerykańskim, w każdej wolnej chwili aktywnie spędza tak czas. Miłośniczka podróży zagranicznych jak i krajowych. Właścicielka kota Klatka- przygarniętego z ulicy. ... więcej»

Bartosz Abramyk

Lekarz weterynarii

Bartosz AbramykBartosz AbramykBartosz Abramyk
Dyplom lekarza weterynarii uzyskał w 2015 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Zawodowo od 6 lat praktykujący internista. Przyszłościowo chciałby zając się ortopedią i szeroko pojętą chirurgią. Prywatnie zajmuje się instruktarzem tańca sportowego od ponad 7 lat. Miłośnik wędkarstwa, motocykli i biwakowania na dziewiczych terenach z dala od zgiełku miast. Marzy o powrocie do gimnastyki sportowej która jest jego Jego wielką ... więcej»

Paweł Niczyj

Lekarz weterynarii

Paweł NiczyjPaweł NiczyjPaweł Niczyj
Dyplom lekarza weterynarii uzyskał w 2014 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Zawodowo interesuje się chorobami wewnętrznymi, histopatologią, a w przyszłości chciałby poświęcić się onkologii weterynaryjnej. Prywatnie aktywnie zajmuje się pszczelarstwem, lubi piłkę ręczną. ... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 następne »