+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

Paweł Niczyj

Lekarz weterynarii

Paweł NiczyjPaweł NiczyjPaweł Niczyj
Dyplom lekarza weterynarii uzyskał w 2014 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Zawodowo interesuje się chorobami wewnętrznymi, histopatologią, a w przyszłości chciałby poświęcić się onkologii weterynaryjnej. Prywatnie aktywnie zajmuje się pszczelarstwem, lubi piłkę ręczną. ... więcej»

Ewelina Ludwicka

Lekarz weterynarii

Ewelina LudwickaEwelina LudwickaEwelina Ludwicka
Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w 2018 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Staż 6 tyg. w Wiedniu w Klinice Breitensee. Na przełomie 2016/2017 roczny Erasmus w Monachium. W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt od kwietnia 2020 roku. Zawodowo interesuje się chirurgią miękką i interną. W przyszłości chce zajmować się ortopedią. Prywatnie interesuje się tańcem, grą w squasha oraz botaniką. Fanka muzyki metalowej oraz smakoszka pikantnych potraw. Wła... więcej»

Kamila Sierżysko

Menadżer Lecznicy

Kamila SierżyskoKamila SierżyskoKamila Sierżysko
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od 2013 roku na stanowisku technika weterynarii. W 2016 roku uzyskała dyplom inżyniera na wydziale Zootechniki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. W marcu 2021 roku uzyskała dyplom z Akademii Menedżera w Poznaniu. W pracy dba o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów pozostających w szpitalu, często asystuje przy zabiegach operacyjnych, trzyma pieczę nad apteką wewnętrzną. Prywatnie interesuje się krawiect... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5 następne »