+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

Ewelina Ludwicka

Lekarz weterynarii

Ewelina LudwickaEwelina LudwickaEwelina Ludwicka
Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w 2018 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Staż 6 tyg. w Wiedniu w Klinice Breitensee. Na przełomie 2016/2017 roczny Erasmus w Monachium. W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt od kwietnia 2020 roku. Zawodowo interesuje się chirurgią miękką i interną. W przyszłości chce zajmować się ortopedią. Prywatnie interesuje się tańcem, grą w squasha oraz botaniką. Fanka muzyki metalowej oraz smakoszka pikantnych potraw. Wła... więcej»

Joanna Chojecka

Lekarz weterynarii

Joanna ChojeckaJoanna ChojeckaJoanna Chojecka
Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w lutym 2021 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt od marca 2021. Zawodowo interesuje się interną. W przyszłości chce uzyskać tytuł specjalisty ds. chorób psów i kotów. Prywatnie interesuje się przyrodą , podcastami kryminalnymi , wierny kibic skoków narciarskich .Fanka jazdy rowerowej i pieczenia ciast. Miłośniczka zwierząt od najmłodszych lat. Właścicielka 2 psów i 6 kotów.... więcej»

Maja Polczewska

Asystent lekarza weterynarii

Maja PolczewskaMaja PolczewskaMaja Polczewska
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od lipca 2021 roku na stanowisku asystenta lekarza weterynarii. W 2018 roku uzyskała tytuł Technika -Dietetyka w Zespole Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wlkp. W pracy zajmuje się pacjentami przebywającymi na szpitalu. Prywatnie interesuje żywieniem zwierząt, aktywnym sportem, gotowaniem oraz literatura psychologiczną . Miłośniczka zwierząt od najmłodszych lat. Właścicielka królika Benia.... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 następne »