+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

Emilia Wysoczańska

Technik weterynarii

Emilia Wysoczańska Emilia Wysoczańska Emilia Wysoczańska
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od lipca 2019 roku na stanowisku technika weterynarii. Tytuł zawodowy uzyskała w 2016 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym. W pracy zajmuje się apteką centralną, często asystuje przy zabiegach chirurgicznych. Prywatnie interesuje się tańcem oraz dobrym kinem. W wolnej chwili lubi spędzać czas na świeżym powietrzu spacerując. Miłośniczka psów i kotów od dziecka. W przyszłości planuje adopcję... więcej»

Paulina Lubik

Technik weterynarii

Paulina LubikPaulina LubikPaulina Lubik
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od października 2020 roku na stanowisku technika weterynarii. Tytuł zawodowy uzyskała w 2020 roku w Zespole Szkół Ogrodniczych w Gorzowie Wlkp. Prywatnie interesuje się jazdą konną oraz tańcem nowoczesnym. W wolnym czasie jest instruktorką jazdy konnej. Właścicielka suczki Nali oraz myszoskoczka - Rudej.... więcej»

Rafał Panek

Technik weterynarii

Rafał PanekRafał PanekRafał Panek
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od lutego 2020 roku na stanowisku technika weterynarii. Tytuł zawodowy uzyskał w 2018 roku w Zespole Szkół Ogrodniczych w Gorzowie Wlkp. W pracy odpowiedzialny jest za laboratorium. Prywatnie interesuje się grami komputerowymi, żeglarstwem oraz dobrym kinem. Właściciel suczki - Zuzy.... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 następne »