+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

Rafał Panek

Technik weterynarii

Rafał PanekRafał PanekRafał Panek
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od lutego 2020 roku na stanowisku technika weterynarii. Tytuł zawodowy uzyskał w 2018 roku w Zespole Szkół Ogrodniczych w Gorzowie Wlkp. W pracy odpowiedzialny jest za laboratorium. Prywatnie interesuje się grami komputerowymi, żeglarstwem oraz dobrym kinem. Właściciel suczki - Zuzy.... więcej»

Maja Majchrzak

Technik weterynarii

Maja MajchrzakMaja MajchrzakMaja Majchrzak
W naszej lecznicy od maja 2017 roku. W pracy oprócz pomocy w gabinecie czy przy zabiegach chirurgicznych opiekuje się również laboratorium. W 2018 r zdobyła tytuł technika weterynarii. Prywatnie opiekuje się 6 kotami i zwariowaną, młodziutką suczką Dori.... więcej»

Angelika Pietraniec

Pracownik administracyjno-biurowy

Angelika PietraniecAngelika PietraniecAngelika Pietraniec
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Pani Angelika zajmuje się zamawianiem i sprzedażą karm i akcesoriów zoologicznych. Zawsze chętnie doradzi w sprawie zdrowego żywienia i opieki nad pupilem. Interesuje się behawiorystyką zwierząt i jest miłośniczką amerykańskich samochodów, i psów typu TTB. Jest właścicielką kilku sympatycznych czworonogów, a także prowadzi dom tymczasowy dla bezdomnych zwierzaków. Wspiera grupę The walking dog.... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5 następne »