+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

Paulina Lubik

Technik weterynarii

Paulina LubikPaulina LubikPaulina Lubik
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od października 2020 roku na stanowisku technika weterynarii. Tytuł zawodowy uzyskała w 2020 roku w Zespole Szkół Ogrodniczych w Gorzowie Wlkp. Prywatnie interesuje się jazdą konną oraz tańcem nowoczesnym. W wolnym czasie jest instruktorką jazdy konnej. Właścicielka suczki Nali oraz myszoskoczka - Rudej.... więcej»

Rafał Panek

Technik weterynarii

Rafał PanekRafał PanekRafał Panek
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od lutego 2020 roku na stanowisku technika weterynarii. Tytuł zawodowy uzyskał w 2018 roku w Zespole Szkół Ogrodniczych w Gorzowie Wlkp. W pracy odpowiedzialny jest za laboratorium. Prywatnie interesuje się grami komputerowymi, żeglarstwem oraz dobrym kinem. Właściciel suczki - Zuzy.... więcej»

Natalia Chruścińska

Asystent lekarza weterynarii

Natalia ChruścińskaNatalia ChruścińskaNatalia Chruścińska
W Centrum Zdrowia Małych Zwierząt pracuje od 2014 na stanowisku asystenta lekarza weterynarii. W pracy zajmuje się badaniami laboratoryjnymi, sprawnie zarządza naszym laboratorium. Nieoceniona pomoc w codziennej pracy lecznicy. Prywatnie właścicielka uroczego psa Maxi, lubi dobrą książkę i egzotyczne podróże.... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5 następne »