+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

gdzie opieka znaczy więcej...

Nasza lecznica, to miejsce, gdzie mądre zwierzęta przyprowadzają swoich właścicieli...

POGOTOWIE WETERYNARYJNE

   +48 694 00 36 96

UMÓW SIĘ ONLINE!

zarejestruj wizytę przez internet

witamy w naszej przychodni

Od kilkunastu lat istnienia naszej przychodni ukierunkowani jesteśmy na leczenie i opiekę nad zwierzętami domowymi - tymi małymi towarzyszami naszego życia.

Od powstania naszej lecznicy dla zwierząt w 2000 roku nieustannie podnosimy jakość świadczonych przez nas usług weterynaryjnych i wzbogacamy bazę sprzętową o najnowocześniejsze na rynku urządzenia diagnostyczne i zabiegowe.

Dzięki uczestnictwu w seminariach, warsztatach i konferencjach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, stale podwyższamy nasze kwalifikacje. Nasi lekarze posiadają specjalizacje z dziedziny chirurgii weterynaryjnej i chorób psów i kotów.

W 2006 roku nasza przychodnia dla zwierząt uzyskała status kliniki weterynaryjnej, a w latach 2008-2010 była dalej rozbudowywana dzięki funduszom pozyskanym ze środków unijnych.

Obecnie Centrum Zdrowia Małych Zwierząt, to nowoczesna przychodnia weterynaryjna, świadcząca m.in. takie usługi, jak:

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do RTG, USG, endoskopii i bronchoskopii, krioterapii, magnetoterapii, analizy krwi, diagnostyki mikroskopowej i inną aparaturą diagnostyczną i zabiegową, dzięki której procedury medyczne są szybkie, nieinwazyjne i przyjazne dla zwierząt.

Mówiąc innymi słowy, nasza klinika weterynaryjna, to miejsce, gdzie opieka znaczy więcej... Zapytaj swojego pupila - na pewno przyprowadzi Cię do nas! Zapraszamy.


więcej

aktualności


Wesołych Świąt!Wesołych Świąt!Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jaja, mokrego śmigusa dyngusa oraz wiele wspaniałych chwil w rodzinnym gronie życzy Centrum Zdrowia Małych Zwierząt...
Leczymy i dbamy o naszych pacjentówLeczymy i dbamy o naszych pacjentówLeczymy i dbamy o naszych pacjentów

Leczymy i dbamy o naszych pacjentów

Nasza lecznica Centrum Zdrowia Małych Zwierząt zachęca do hospitalizacji i leczenia stacjonarnego Państwa zwierząt. Posiadamy dwie sale szpitale. Szpital klasyczny wyposażony jest w niezbędnych sprzęt medyczny ta...
Dlaczego warto mieć kota lub psa w domu?Dlaczego warto mieć kota lub psa w domu?Dlaczego warto mieć kota lub psa w domu?

Dlaczego warto mieć kota lub psa w domu?

ot czy pies to radość dla całej rodziny. Bardzo często osoby samotne decydują się na posiadanie psa lub kota dla towarzystwa. Dlaczego właśnie pies czy kot najczęściej wybierany jest jako zwierzę domowe? Dlate...