+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

gdzie opieka znaczy więcej...

Nasza lecznica, to miejsce, gdzie mądre zwierzęta przyprowadzają swoich właścicieli...

UBEZPIECZ PSA

z naszym kodem rabatowym

UMÓW SIĘ ONLINE!

zarejestruj wizytę przez internet

witamy w naszej przychodni

Od kilkunastu lat istnienia naszej przychodni ukierunkowani jesteśmy na leczenie i opiekę nad zwierzętami domowymi - tymi małymi towarzyszami naszego życia.

Od powstania naszej lecznicy dla zwierząt w 2000 roku nieustannie podnosimy jakość świadczonych przez nas usług weterynaryjnych i wzbogacamy bazę sprzętową o najnowocześniejsze na rynku urządzenia diagnostyczne i zabiegowe.

Dzięki uczestnictwu w seminariach, warsztatach i konferencjach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, stale podwyższamy nasze kwalifikacje. Nasi lekarze posiadają specjalizacje z dziedziny chirurgii weterynaryjnej i chorób psów i kotów.

W 2006 roku nasza przychodnia dla zwierząt uzyskała status kliniki weterynaryjnej, a w latach 2008-2010 była dalej rozbudowywana dzięki funduszom pozyskanym ze środków unijnych.

Obecnie Centrum Zdrowia Małych Zwierząt, to nowoczesna przychodnia weterynaryjna, świadcząca m.in. takie usługi, jak:

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do RTG, USG, endoskopii i bronchoskopii, krioterapii, magnetoterapii, analizy krwi, diagnostyki mikroskopowej i inną aparaturą diagnostyczną i zabiegową, dzięki której procedury medyczne są szybkie, nieinwazyjne i przyjazne dla zwierząt.

Mówiąc innymi słowy, nasza klinika weterynaryjna, to miejsce, gdzie opieka znaczy więcej... Zapytaj swojego pupila - na pewno przyprowadzi Cię do nas! Zapraszamy.


więcej

aktualności


Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu z bogatą ofertą artykułów dla zwierząt.Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu z bogatą ofertą artykułów dla zwierząt.Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu z bogatą ofertą artykułów dla zwierząt.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu z bogatą ofertą artykułów dla zwierząt.

W sprzedaży posiadamy: -karmy i diety weterynaryjne renomowanych firm -zabawki, legowiska, transportery i inne akcesoria -smakołyki/nagrody dla psów i kotów -preparaty pielęgnacyjne(szampony, odżywki, maści o...
TickLess- skuteczne odstraszanie kleszczy dostępne już u nas!TickLess- skuteczne odstraszanie kleszczy dostępne już u nas!TickLess- skuteczne odstraszanie kleszczy dostępne już u nas!

TickLess- skuteczne odstraszanie kleszczy dostępne już u nas!

Czy każdy spacer z psem musi kończyć się nerwowym przeszukiwaniem sierści? Krwiopijne pasożyty przenoszą bardzo wiele groźnych chorób. Leczenie ich potrafi być bardzo kosztowne i stresujące dla psa. Krople,...
Zapraszamy na usługi stomatologiczneZapraszamy na usługi stomatologiczneZapraszamy na usługi stomatologiczne

Zapraszamy na usługi stomatologiczne

Mamy zaszczyt przedstawić panią doktor Klaudię Grabowską która zajmuje się stomatologia w naszej lecznicy. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i warsztatach, między innymi: W 2018 roku uzyskała dyplom I stopnia...