+48 95 728 22 55

   +48 95 728 22 55

gdzie opieka znaczy więcej...

Nasza lecznica, to miejsce, gdzie mądre zwierzęta przyprowadzają swoich właścicieli...

UMÓW SIĘ ONLINE!

zarejestruj wizytę przez internet

witamy w naszej przychodni

Od kilkunastu lat istnienia naszej przychodni ukierunkowani jesteśmy na leczenie i opiekę nad zwierzętami domowymi - tymi małymi towarzyszami naszego życia.

Od powstania naszej lecznicy dla zwierząt w 2000 roku nieustannie podnosimy jakość świadczonych przez nas usług weterynaryjnych i wzbogacamy bazę sprzętową o najnowocześniejsze na rynku urządzenia diagnostyczne i zabiegowe.

Dzięki uczestnictwu w seminariach, warsztatach i konferencjach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, stale podwyższamy nasze kwalifikacje. Nasi lekarze posiadają specjalizacje z dziedziny chirurgii weterynaryjnej i chorób psów i kotów.

W 2006 roku nasza przychodnia dla zwierząt uzyskała status kliniki weterynaryjnej, a w latach 2008-2010 była dalej rozbudowywana dzięki funduszom pozyskanym ze środków unijnych.

Obecnie Centrum Zdrowia Małych Zwierząt, to nowoczesna przychodnia weterynaryjna, świadcząca m.in. takie usługi, jak:

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do RTG, USG, endoskopii i bronchoskopii, krioterapii, magnetoterapii, analizy krwi, diagnostyki mikroskopowej i inną aparaturą diagnostyczną i zabiegową, dzięki której procedury medyczne są szybkie, nieinwazyjne i przyjazne dla zwierząt.

Mówiąc innymi słowy, nasza klinika weterynaryjna, to miejsce, gdzie opieka znaczy więcej... Zapytaj swojego pupila - na pewno przyprowadzi Cię do nas! Zapraszamy.


więcej

aktualności


Godziny otwarcia lecznicy podczas weekendu majowego :)Godziny otwarcia lecznicy podczas weekendu majowego :)Godziny otwarcia lecznicy podczas weekendu majowego :)

Godziny otwarcia lecznicy podczas weekendu majowego :)

Kochani! Przedstawiamy godziny otwarcia lecznicy w dniach 1-3.05.20: 1.05.20 - 11:00-14:00 2.05.20 - 10:00-14:00 3.05.20 - nieczynne Życzymy miłego weekendu! Bądźcie bezpieczni! ...
Dobre wieści dla wszystkich naszych Klientów!Dobre wieści dla wszystkich naszych Klientów!Dobre wieści dla wszystkich naszych Klientów!

Dobre wieści dla wszystkich naszych Klientów!

Kochani! W końcu mamy dla Was dobre wieści! Już od poniedziałku 27.04.2020 wydłużamy godziny otwarcia lecznicy! Od poniedziałku do piątku lecznicy otwarta będzie w godzinach 8:00-14:00 oraz 15:00-21:00. Weeken...
Życzenia wielkanocne Życzenia wielkanocne Życzenia wielkanocne

Życzenia wielkanocne

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości i pokoju. Niech ten wspaniały czas napełni nas spokojem, umocni naszą wiarę i da nadzieję na lepszą przyszł...